Burela, 6 de xuño de 2015.- Resultados do Memorial Rodrigo Maseda Lozano 2015:
CADRO DE HONRA
PREBENJAMÍN
Equipo máis deportivo – AFD PORTO DE BURELA
Máximo goleador – LUCAS SUÁREZ (SANTIAGO DE FOZ) e IAGO DÍAZ (AFD PORTO BURELA)
Mellor xogador – LUCAS SUAREZ (SANTIAGO DE FOZ)
BENXAMÍN
Equipo máis deportivo – ESCUELA FS SIERO
Máximo goleador – BRAIS VIDAL (ACD XOVE) y XOEL FERRO (PRAIA DE COVAS)
Mellor xogador – XOEL FERRO (PRAIA DE COVAS)
ALEVÍN
Equipo máis deportivo – FENE FS
Máximo goleador – IVÁN CONCEJAL (UD ROZAS BOADILLA)
Mellor xogador – GONZALO DE MIGUEL (UD ROZAS BOADILLA)
INFANTIL
Equipo máis deportivo – CD BURELA FS “B” PESCADOS RUBÉN
Máximo goleador – ALEJANDRO MONTERO (TROULA BETANZOS)
Mellor xogador – ALEJANDRO MONTERO (TROULA BETANZOS)
CADETE
Equipo máis deportivo – ED VIGO 2015
Máximo goleador – CHRISTIAN RIVAS (CD BURELA FS PESCADOS RUBÉN)
Mellor xogador – CHRISTIAN RIVAS (CD BURELA FS PESCADOS RUBÉN)
XUVENIL
Equipo máis deportivo – CD BRIHUEGA FS
Máximo goleador – RUFINO CORRAL (CD BRIHUEGA FS)
Mellor xogador – RENATO LOPES e HÉLDER GONÇALVES (CD BURELA FS PESCADOS RUBÉN)
CLASIFICACIÓNS
PREBENXAMÍN
4ºclasificado – CD BURELA FS PESCADOS RUBÉN
3º clasificado – ACD XOVE
2º clasificado – SANTIAGO DE FOZ
1º clasificado – AFD PORTO DE BURELA
BENXAMÍN
4º clasificado – TROULA BETANZOS FS
3º clasificado – ACD XOVE
2º clasificado – PRAIA DE COVAS
1º clasificado – SANTIAGO DE FOZ
ALEVÍN
4º clasificado – CD BURELA FS “A” PESCADOS RUBÉN
3º clasificado – ED CELANOVA
2º clasificado – FENE FS
1º clasificado – UD ROZAS BOADILLA
INFANTIL
4º clasificado – ED CELANOVA
3º clasificado – CD TIERNO GALVÁN
2º clasificado – TROULA BETANZOS
1º clasificado – UD ROZAS BOADILLA
CADETE
4º clasificado – ED VIGO 2015
3º clasificado – TROULA BETANZOS
2º clasificado – UD ROZAS BOADILLA
1º clasificado – CD BURELA FS PESCADOS RUBÉN
XUVENIL
4º clasificado – CD BURELA FS “B” PESCADOS RUBÉN
3º clasificado – ED SIERO FS
2º clasificado – CD BRIHUEGA FS
1º clasificado – CD BURELA FS “A” PESCADOS RUBÉN